ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Grafová a Agassi přiletí do Prahy jen na pár hodin

Velikost textu:

Praha – Návštěva slavného manželského tenisového páru Andre Agassi a Steffi Grafová v Praze bude pouze několikahodinovou rychlovkou. Držitelé dohromady 30 grandslamových titulů ve dvouhře přiletí do české metropole v úterý 7. června dopoledne, od 18:00 se v O2 aréně představí jako hlavní hvězdy exhibice Advantage Tennis IV. na kurtu a poté se hned vrátí za dětmi do Německa.

Stefi Grafová a Andre Agassi
Stefi Grafová a Andre Agassi
Otevřít galerii
 • Stefi Grafová a Andre Agassi zdroj: Crick Blog https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/27/2607/260685.jpg?1307106287
 • Andre Agassi autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/13/1251/125089.jpg?1258752940

"Jediným přáním Agassiho s Grafovou bylo, aby se akce zvládla během dne, protože jsou v Evropě a v Německu s rodinou jen jeden týden z roku. Mají tam děti a své aktivity," vysvětlila manažerka projektu Petra Píchalová-Langrová, proč se Američan s Němkou nezdrží déle a neprohlédnou si Prahu. "Nabízeli jsme jim to, ale hned se vrací do Mannheimu, kam je odvezeme malým letadlem."

Osminásobný grandslamový vítěz Agassi se v Praze utká ve dvouhře s bývalou světovou pětkou Jiřím Novákem. Exhibice začne smíšenou čtyřhrou Jany Novotné s lednovým vítězem juniorky na Australian Open Jiřím Veselým proti Haně Mandlíkové s Robertem Rumlerem. Na závěr nastoupí Novák s Novotnou proti Agassimu s Grafovou.

O lístky na exhibici je velký zájem

"Tahle exhibice je pro nás výjimečná tím, že Andre se Steffi jsou úspěšným manželským párem a takových ve světě sportu moc není. A od předchozích akcí je to odlišné tím, že poprvé pouštíme do exhibice ženy," řekla Píchalová-Langrová.

Zájem o Grafovou s Agassim je stejně velký jako o předchozí exhibice, ve kterých se v Praze ukázali Pete Sampras nebo Stefan Edberg a loni v Ostravě Ivan Lendl. "Poptávka je velká, spodní sektor je vyprodaný," řekla Píchalová-Langrová a mluvčí akce Karel Tejkal doplnil, že na horní ochoz zbývá už jen asi 2 500 lístků.

Tenisový pár Agassi, Grafová
Tenisový pár Agassi, Grafová
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.