ČTsport

ČTsport
středa 26. září 2018 Andrea

Berdych v Indian Wells dohrál

Velikost textu:

Indian Wells - Tenista Tomáš Berdych vypadl na turnaji série Masters v Indian Wells v osmifinále. Český hráč prohrál se Stanislasem Wawrinkou ze Švýcarska po setech 6:3 a dvakrát 4:6 za téměř dvě hodiny a čtyřicet minut. S Wawrinkou prohrál Berdych popáté z devíti zápasů a letos podruhé. Na Švýcara nestačil ani začátkem roku v Čennaí, kde se Wawrinka radoval z titulu.

Tomáš Berdych
Tomáš Berdych
Otevřít galerii
 • Tomáš Berdych autor: AP Photo/Andrew Brownbill, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/23/2272/227126.jpg?1295949988
 • Švýcarský tenista Stanislas Wawrinka autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Berdych tentokrát diktoval hru v prvním sadě, ve které vzal soupeři třikrát servis. Hned na začátku druhého setu ovšem o podání přišel a Wawrinkovi jediný brejk stačil, aby posunul zápas do rozhodujícího dějství.

To začal lépe Berdych a vedl 2:0, jenomže o náskok vzápětí přišel. S přibývajícím časem unavenější Berdych na pestřeji hrajícího Švýcara nestačil a od stavu 4:4 neuhrál ve zbylých dvou gamech ani jeden míč.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.