ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Štěpánek skončil v Moskvě ve čtvrtfinále

Velikost textu:

Moskva - Tenista Radek Štěpánek skončil na turnaji Kremlin Cupu ve čtvrtfinále. Český hráč dnes v Moskvě prohrál s Pablem Cuevasem z Uruguaye, přemožitelem domácího Nikolaje Davyděnka, ve dvou setech 4:6 a 6:7. Čtvrtfinále zůstane Štěpánkovým moskevským maximem. Turnaj v ruské metropoli hrál jednatřicetiletý tenista potřetí a stejně dopadl i v letech 2004 a 2007.

Radek Štěpánek na Turnaji v Moskvě
Radek Štěpánek na Turnaji v Moskvě
Otevřít galerii
 • Radek Štěpánek na Turnaji v Moskvě zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Pablo Cuevaz vyřadil ve čtvrtfinále moskevského turnaje Radka Štěpánka. zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

V duelu s Cuevasem, 71. hráčem v žebříčku ATP, měl Štěpánek po první ztracené sadě šanci utkání zvrátit. Ve druhém setu vedl karvinský rodák 5:2, ale brejk neudržel a sadu i zápas ztratil v tie-breaku. Utkání trvalo téměř hodinu a tři čtvrtě.

Štěpánka (37. ATP) do konce roku čeká obhajoba semifinále na turnaji v Basileji a především semifinále na turnaji série Masters v pařížské hale Bercy. Pokud se mu to z větší části nepodaří, tak po více než třech letech asi vypadne z padesátky.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.