ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Heninová imitovala tenis a zpívala v televizní show

Velikost textu:

Brusel - Tenistka Justine Heninová ukončila letošní sezonu kvůli zranění lokte a volný čas využívá k různým aktivitám. Už sice začala s lehkým tréninkem, ale v neděli se představila i v roli zpěvačky a tanečnice v belgické televizní show na podporu charitativní společnosti Cap 48, pomáhající handicapovaným lidem. Fondu se letos povedlo vybrat rekordních 4,056 milionu eur (téměř 100 milionů korun). Bývalá první hráčka světa se na pódiu objevila v bílém saku a kalhotách s vlasy vyčesanými do drdolu a zpívala píseň "Now, it's time" složenou Gabrielem Madiatou. Jí a jejímu černě oděnému pěveckému partnerovi s kloboukem dělalo doprovod osm tanečnic.

Justine Heninová v charitativní show
Justine Heninová v charitativní show
Otevřít galerii
 • Justine Heninová v charitativní show zdroj: YouTube https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/21/2020/201963.jpg?1286963381
 • Justine Heninová autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/17/1686/168576.jpg?1275049887

Heninová tančila, stepovala a došlo i na imitaci tenisových úderů. Obecenstvo si její vystoupení užilo a ocenilo píseň bouřlivým potleskem vestoje.

Osmadvacetiletá Heninová se letos v lednu vrátila k tenisu po rok a půl dlouhé pauze a hned postoupila do finále Australian Open. V sezoně vyhrála dva turnaje ve Stuttgartu a v Hertogenboschi, ale v osmifinále Wimbledonu si poranila pravý loket a sezonu předčasně ukončila.

Na kurtu by se Heninová měla objevit v prosinci při exhibici s krajankou a vítězkou US Open Kim Clijstersovou. Pak plánuje nastoupit za Belgii v Hopmanově poháru a hrát turnaje v Austrálii.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.