ČTsport

ČTsport
úterý 17. července 2018 Martina

Do Ria odletěla poslední část české výpravy

Velikost textu:

Praha - Z Prahy odletěla poslední část české olympijské výpravy. Na palubě speciálu nyní míří do Ria třináct sportovců, mezi nimi například rychlostní kanoisté a moderní pětibojaři.

přehrát video
Do Ria odletělo posledních 13 českých sportovců

Mezi třinácti sportovci nechyběl olympijský vítěz z Londýna David Svoboda, kterého čekají třetí olympijské hry. "Strašně se mi líbil Lukáš Krpálek na prvním místě, to bylo úplně dokonalé vítězství, které mi mimochodem pomohlo ze sebe setřást nervozitu. Poslední týden už mi bylo opravdu špatně od žaludku každé ráno. Ale tím, že teď už jsem tady na letišti a už se to blíží a už konečně letím, tak to ze mě trochu spadlo," řekl stále úřadující olympijský vítěz.

Navázat na londýnskou olympiádu by chtěl také český čtyřkajak ve složení Havel, Trefil, Dostál, Štěrba. "Bude záležet, jaké se tam sejdou podmínky, protože co jsme zatím koukali na závody veslařů, tak bude to asi chvílemi divoké. Já budu spokojený, když dojedu do cíle a budu vědět, že jsem v tom závodě nechal úplně všechno a že tam nešlo víc udělat," řekl člen českého čtyřkajaku Daniel Havel.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.