ČTsport

ČTsport
pondělí 16. července 2018 Luboš

Na tradiční Vánoční ceně Zlína se Chocová blýskla rekordem

Velikost textu:

Vánoční cena města Zlína je plavecký závod s nejdelší tradicí u nás. Na jeho už 54. ročníku se letos představilo několik reprezentantů, kterým se nepodařilo probojovat na souběžně probíhající mistrovství Evropy. Jedinou výjimkou, která se z Dánska stihla do zlínského krátkého bazénu vrátit, byla prsařka Petra Chocová. Česká reprezentantka hned v prvním finále na padesát metrů zaplavala o třináct setin lepší čas než v Kodani, kde skončila dvaadvacátá.

Plavání
Plavání
přehrát video
Chocová na Vánoční ceně Zlína zaplavala lépe než na ME

"Já tomu nevěřím, kdybych tento čas šla ve středu na mistrovství Evropy, tak si nejsem jistá, jestli by to nebylo semifinále, protože tam jsem šla hůř. Jsem překvapená, nevyspalá, asi budu muset změnit přípravu," řekla Chocová, která dohmátla v čase 30,86.

Chocová překonala ve Zlíně svůj vlastní rekord Vánoční ceny, podobně jako Tomáš Havránek v polohovém závodě i motýlku na 200 metrů. Celkem se rekordy nejstaršího plaveckého závodu v Česku přepisovaly ještě osmkrát.   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.