ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Woods promluví o své budoucnosti

Velikost textu:

Ponte Vedra Beach (USA) - Milovníci a fanoušci golfu se odpoledne dozví, jestli na greenu ještě někdy uvidí nejlepšího hráče světa Tigera Woodse. Vítěz 14 turnajů kategorie Major se na veřejnosti neobjevil od loňského prosince, kdy propukl jeho skandál s mnohonásobnou nevěrou. Podle Woodsova manažera se sportovec chystá veřejně omluvit za své chování. Někteří sportovní odborníci ale v jeho vystoupení vidí pouze marketingový tah.

Tiger Woods
Tiger Woods
Otevřít galerii
 • Tiger Woods zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Tiger Woods autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/13/1269/126877.jpg?1259571034

Tiger Woods

"Musel jsem se ujistit, že hraju zase tak dobře, abych mohl znovu soutěžit."

Golfový šampion nehraje od prosince. Tehdy Woods oznámil, že se až do odvolání nebude účastnit golfových turnajů, aby se pokusil zachránit manželství. Se Švédkou Elin má dvě děti, ale na veřejnost pronikly zprávy o jeho nevěře. V uplynulých týdnech se čtyřiatřicetiletý golfista údajně léčil ze závislosti na sexu. Podle některých spekulací by se mohl na prvním turnaji objevit na jaře.

přehrát video
Reportáž Víta Krčmáře

Někteří obchodníci ale tvrdí, že veřejným vystoupením se Woods pouze snaží vylepšit svůj obraz na veřejnosti, protože kvůli skandálu s nevěrou přišel o sponzory a tím pádem o peníze. "Podnikání Tigera Woodse je v potížích. V reklamách působil jako vzor ctnosti, talentu a inteligence. A ten obraz je teď pryč," uvedl profesor Boland z newyorské univerzity.

Přesto se na Woodsův návrat do soutěží těší nejen diváci, ale také sponzoři turnajů. Od jeho odchodu do ústraní totiž zájem o golf mezi veřejností celosvětově klesl.

Tiger Woods
Tiger Woods

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.