ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor
BRITISH OPEN

Kisner si pohoršil, ale stále vede British Open. Společně se Zachem Johnsonem

Velikost textu:

Šest ran pod par. Na takovém výsledku se srovnali Američané Kevin Kisner a Zach Johnson a po druhém kole na golfovém British Open se dělí se o vedení. Kisner, který byl v čele třetího majoru sezony už po prvním dnu, na čtvrteční výkon nenavázal. Kolo na hřišti ve skotském Carnoustie obešel na 70 ran, Johnson za 67 ran a na Kisnera se dotáhl.

Kevin Kisner
Kevin Kisner

O celých dvanáct ran víc nasbíral v úvodních dvou dnech na linksovém hřišti Johnsonův jmenovec Dustin. První hráč světa zaznamenal šest ran nad par a turnaj pro něho skončil stejně jako pro světovou dvojku Justina Thomase.

Cutem neprošli ani bývalý vítěz US Open Němec Martin Kaymer či Španělé Sergio García a Jon Rahm. Loučí se i další favorité Američan Bubba Watson, Japonec Hideki Macujama či Angličan Ian Poulter.

přehrát video
Kisner se po druhém dnu British Open dělí o vedení se Zackem Johnsonem

Rory McIlroy ze Severního Irska zopakoval čtvrteční výkon 69 ran a patří mu dělené šesté místo. Čtrnáctinásobný vítěz majorů Američan Tiger Woods znovu obešel kolo v paru a dělí se o 29. místo. "Na Open jsem nehrál tři roky a jsem moc rád zpátky. Bylo skvělé, že nás podporovalo tolik lidí i přes ten déšť. Oceňuju to," řekl Woods.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.