ČTsport

ČTsport
středa 26. září 2018 Andrea

Mám rád svůj život, uvedl golfista Gooch poté, co ustoupil aligátorům

Velikost textu:

Takovou jamku si Talor Gooch na turnaji seriálu PGA Tour na hřišti v Avondale asi nepředstavoval. Americký golfista narazil v bunkeru na tři aligátory a po marných pokusech odehnat divokou zvěř se raději rozhodl přesunout míček o několik metrů dál.

Aligátoři u golfového hřiště
Aligátoři u golfového hřiště

"Mám rád svůj život. A mám ho rád se všemi končetinami na místě. Takže od těchto potvor zůstávám radši dál," řekl Gooch k nucenému přemístění míčku na 18. jamce.

Gooch poslal na pětiparové jamce svou druhou ranou míček do bunkeru u jedné z vodních překážek, kterou obsadili aligátoři. Dva z nich se mu podařilo odehnat hráběmi na úpravu bunkeru, třetí se ale z místa odmítal hnout.

přehrát video
Golfisté se musí na hřišti v Avondale potýkat s aligátory

Vypudit se ho nepodařilo ani komisaři PGA golfovým deštníkem a povolil proto Goochovi přesunutí míčku o několik metrů zpět tak, aby stále zůstal v bunkeru, ale aby měl hráč aligátora dobře na očích. "Ten třetí v podstatě sežral ty hrábě, takže jsem nehodlal nic riskovat," dodal Gooch.

Kolo na hřišti s parem 72 nakonec dokončil na 66 úderů a po prvním dnu turnaje Zurich Classic mu patří dělené 32. místo.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.