ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan

Woods prošel po více než dvou letech na PGA Tour cutem

Velikost textu:

Tiger Woods prošel poprvé po dvou a půl letech na turnaji okruhu PGA Tour cutem. Bývalý první hráč světového golfového žebříčku uspěl na Farmers Insurance Open v San Diegu. Čtrnáctinásobný vítěz majorů je po dvou kolech se skóre -1 na děleném 65. místě a do víkendu postoupil mezi posledními. V čele je Američan Ryan Palmer, který je na tom o deset ran lépe, ránu na něj ztrácí favorizovaný Španěl Jon Rahm.

Tiger Woods
Tiger Woods

Dvaačtyřicetiletý Woods hraje první oficiální turnaj po vleklých problémech se zády od loňského února, kdy předčasně odstoupil z turnaje European Tour v Dubaji. Cutem na PGA Tour naposledy prošel v srpnu 2015 na Wyndham Championship.

"Hodně jsem bojoval, na což jsem ze své kariéry zvyklý, ale tohle bylo jiné," řekl Woods, kterého tradičně provázel hrozen fanoušků. Tentokrát ale nesledovali na hřišti v Torrey Pines cestu za jednou z jeho zdejších sedmi výher.

Woods měl problém trefit po drivu fairway a ještě devět jamek před koncem druhého kola to na postup nevypadalo. V závěru ale vítěz 79 turnajů na PGA ukázal kvality především při hře kolem greenů a zachránil se. "Pár let jsem byl mimo a pořád se teprve rozjíždím. Potřebuju ještě obejít hodně kol," řekl.

přehrát video
Woods prošel po letech na PGA Tour cutem
Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.