ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana
GOLF

Woodsovi návrat na PGA Tour nevyšel, patří mu 133. místo

Velikost textu:
aktualizováno 27. 1. 2017 09:29

San Diego – Poprvé po sedmnácti měsících se na PGA Tour objevila bývalá světová jednička Tiger Woods. Americký vítěz čtrnácti majorů v prvním kole v San Diegu zaznamenal čtyři rány nad par a je na děleném 133. místě.

přehrát video
PGA Tour 2017

"Celý den jsem s tím bojoval a nedokázal to pořádně trefit," řekl na webu PGA Woods, který na úvodních 18 jamkách nasbíral 76 ran a za vedoucím Angličanem Justinem Rosem zaostal o 11 ran. "Většinu času jsem byl v roughu. Bylo to náročné a taky hodně mokré," dodal.

Woods, který byl mimo kvůli několika operacím zad, zaznamenal nejhorší první kolo na úvod nového roku v kariéře. Dosud to bylo 73 ran z předloňského turnaje ve Phoenixu. "Joey (caddie) mi celý den říkal, ať jsem trpělivý. Moc do smíchu mi nebylo, trápil jsem se, ale snažil jsem se," uvedl.

Kromě vlhka a nepřesnosti Woodse, který v San Diegu dokázal v minulosti sedmkrát triumfovat, trápilo také pomalé tempo hry. "Bude to znít divně, ale nejsem na to zvyklý. Pořád jsme na něco čekali," prohlásil. "Doma při tréninku jsme měli jiný rytmus. Tady jsme si spoustu času povídali a zabíjeli čas," přidal.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.