ČTsport

ČTsport
středa 26. září 2018 Andrea
Turnaj LET

Spilková začala na Dýšině se skóre +1, boj o cut bude složitý

Velikost textu:
aktualizováno 7. 8. 2015 21:18

Dýšina (Plzeňsko) - Golfistka Klára Spilková začala turnaj LET na českém území se skóre +1. Nejlepší domácí hráčka je v rozehraném prvním kole Tipsport Golf Masters Open na Dýšině až na děleném 57. místě, o jednu ránu za předpokládaným cutem. V čele je Becky Morganová z Walesu, která má devět ran pod par. Přímý přenos z průběhu druhého dne nabídne v sobotu ČT sport a náš web od 13:00.

přehrát video
Spilková je v Dýšině po prvním kole pod hranicí cutu

Spilková, letos čtvrtá ve skotském Dundonaldu, začínala z desítky a na třináctce zapsala double bogey. Na čtrnáctce a šestce dala birdie, ale na své poslední jamce dne, pětiparové devítce, udělala bogey a v sobotu bude bojovat o cut.

"Trochu nervózní před startem turnaje jsem byla. Přece jen hraji doma a nejsem robot, ale jenom člověk," citoval Spilkovou server golfchannel.cz. "Drivy mi létaly podivně celý den, někdy jsem štěstí měla, jindy ne, jako třeba na devítce. A na greenech to tam prostě nepadalo, i když rychlost jsem měla dobrou. Několikrát jsem se už chtěla radovat, ale nakonec tam míček neskončil," uvedla Spilková.

Z turnaje odstoupila obhájkyně titulu Julie Grecietová. Francouzku letos trápí zraněné zápěstí, na Plzeňsku zkusila hrát, ale po pár jamkách odstoupila. Úvodní kolo nedokončila ani Češka Šideri Váňová.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.