ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Woods změnil švih i trenéra a vrací se na hřiště

Velikost textu:

Isleworth - Bývalý první golfista světa Tiger Woods se poprvé po čtyřech měsících objeví na turnaji. Podle očekávání se tento týden představí v Orlandu na akci pro pozvané hráče World Challenge, kterou pořádá.

přehrát video
Woods se vrátí na hřiště na turnaji v Orlandu

Woods se letos v březnu podrobil operaci zad a na greeny se vrátil až na konci června. Začátkem srpna ovšem kvůli obnoveným potížím se zády nedohrál turnaj v Akronu a na následujícím PGA Championship neprošel cutem. "Cítím se skvěle. Opravdu velmi, velmi dobře," řekl Woods. "Už mi turnaje moc chyběly a už se těším," doplnil čtrnáctinásobný vítěz majoru.

Pro Woodse bude turnaj prvním po zranění a také po angažování Chrise Coma na pozici trenéra švihu. "Jsem nadšený, že je se mnou. Měl jsem teď dost času na trénink a už jsem odpálil i dostatek míčů, abych byl připraven," řekl Woods.

Turnaj Hero World Challenge hraje jen 18 golfistů, mezi kterými nechybí Američané Jordan Spieth, Jimmy Walker, Bubba Watson, Švéd Henrik Stenson nebo Angličan Justin Rose. Titul bude obhajovat Zach Johnson z USA.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.