ČTsport

ČTsport
pátek 17. srpna 2018 Petra
PGA Tour

Na BMW Championship se nedohrálo 1. kolo, vede McIlroy

Velikost textu:

Cherry Hills (USA) Turnaje BMW Championship se účastní už pouze 70 nejlepších hráčů hodnocení Fedex Cupu, po nedohraném prvním kole se o vedení dělí hned trojice hráčů Gary Woodland, Rory McIlroy a Jordan Spieth. Přímý přenos z BMW Chapionsip sledujte dnes od 23:00 na ČT sport a našem webu.

přehrát video
PGA Tour 2014

Američan Gary Woodland měl na své straně i přírodu. Když se jeho putt na sedmnáctce zastavil na hraně jamky, pomohl mu k birdie poryv větru a dohrál kolo za 67, tedy tři rány pod par hřiště. Stejně je na tom i Rory McIlroy, který na první jamce, která ovšem pro něj byla desátou v pořadí, protože startoval z devítky, předvedl skvělý dlouhý putt a umazal jednu ránu.

Na 67 je i další Američan Jordan Spieth, který těžil z přesných přihrávek, tak jako na šesté jamce. První kolo se ovšem včera nedohrálo vinou počasí a devět hráčů nestihlo dojít do klubovny, dnes se tedy ukončí první a odehraje druhé kolo.

FedEx Cup zatím vede vítěz předchozího turnaje Chris Kirk, ale v bezprostředním závěsu za sebou má světovou jedničku Roryho McIlroye. Na BMW Championship se hraje i o účast mezi nejlepší třicítkou pro finálový turnaj americké sezony The Tour Championship. 


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.