ČTsport

ČTsport
středa 20. června 2018 Květa
Ladies European Tour 2013

Spilková se v Dubaji držela, pak spadla na 44. místo

Velikost textu:
aktualizováno 4. 12. 2013 16:32

Dubaj - Golfistka Klára Spilková je po prvním kole turnaje v Dubaji na děleném 44. místě. Česká hráčka zahájila svůj poslední turnaj sezony na okruhu Ladies European Tour dobře, chvilku dokonce figurovala i v elitní desítce, ale po čtyřech bogey na závěrečných šesti jamkách ukončila den se skóre +2. Přímý přenos dalšího dne turnaje sledujte ve čtvrtek od 10:30 na ČT sport a našem webu.

Klára Spilková
Klára Spilková

"Škoda posledních jamek. Další den jdeme pod par," uvedla Spilková. Dnes byla po jedenácti absolvovaných jamkách na skóre -2, jelikož na každé ze dvou bogey dokázala odpovědět dvěma birdie. O místo v desítce ale přišla, jelikož v závěru zapsala už jen čtyři bogey. Se 74 ranami je stále v dosahu cutu a o potvrzení postupu do dvou finálových kol bude bojovat ve čtvrtek.

V čele turnaje je trojice golfistek. Švédka Pernilla Lindbergová a Španělky Mireia Pratová s Carlotou Cigandaovou shodně mají skóre pět ran pod par.

"Třikrát jsem nezahrála úplně ideálně, ale nerozhodilo mě to. Teď jsem opravdu šťastná," komentovala úvodní kolo Pratová.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.