ČTsport

ČTsport
sobota 22. září 2018 Darina

K triumfu na Canadian Open má nejblíže Snedeker, Mahan se odhlásil

Velikost textu:

Oakville - Po třetím kole se dostal do čela golfového RBC Canadian Open Američan Brandt Snedeker, jemuž se podařilo zahrát devět birdie při zápisu 63 ran. Pouze o jeden úder zaostává v celkovém pořadí Švéd David Lingmerth. O třetí pozici už se dělí další z amerických favoritů Matt Kuchar, jenž absolvoval třetí den s výsledkem horším pouze o jedinou ránu než lídr. Přímý přenos finále sledujte exkluzivně na našem webu od 21:00, od 22:15 na ČT sport.

Hunter Mahan
Hunter Mahan

Z turnaje se odhlásil Hunter Mahan, aby mohl být s manželkou u porodu jejich prvního potomka. Jednatřicetiletý hráč vedl po dvou kolech Canadian Open o dvě rány, ale do třetího dne už nenastoupil.

"Dozvěděl jsem se, že moje žena Kandi odjela do porodnice. Oba se ohromně těšíme na přírůstek do Mahanovic rodiny. Na Canadian Open se určitě v příštích letech vrátím," uvedl Mahan, kterému žena zatelefonovala přímo na odpaliště těsně předtím, než měl vyrazit vstříc třetímu kolu. Místo toho se vítěz pěti turnajů PGA Tour vydal hned za manželkou, která začala předčasně rodit, termín totiž měla až za měsíc.

Zdroj: ČT sport, ČTK, golf.cz

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.