ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Golfovému PGA Championship vládnou po 3. kole Američané

Velikost textu:

Atlanta - Pět amerických golfistů ovládlo po třetím kole čelo průběžného pořadí posledního turnaje kategorie major PGA Championship, který se hraje poblíž Atlanty. V čele jsou společně Brendan Steele a Jason Dufner s výsledkem -7, jejich pronásledovatelé však nemají velkou ztrátu. Nejlepší výkon třetího kola předvedl jejich krajan David Toms (-5) a zaznamenal tak největší posun dne a už je na desáté příčce.

Phil Mickelson
Phil Mickelson
Otevřít galerii
 • Phil Mickelson autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jim Furyk autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1977/197687.jpg?1285566423

I třetí kolo turnaje ve velkém vedru popíralo teorie o velkých favoritech slavné soutěže. Vůbec nebyli vidět Evropané, domácí Phil Mickelson ztratil na druhé devítce. Z atraktivních hráčů se směrem do popředí dlouho prosazoval Jim Furyk, ale v závěru také ztratil.

Do vyšších pater výsledkové listiny se však nenápadně posunuli dva nejlepší hráči světového žebříčku: vedoucí Luke Donald i druhý Lee Westwood ztrácejí na vedoucí dvojici šest ran. Světová pětka Steve Stricker je před nedělními boji na pátém místě o tři údery za čelem.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.