ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

Kdo bude brát domácí tituly? V Praze začíná MČR v aerobiku

Velikost textu:

Praha – Od pátku do neděle hostí pražská Aréna Sparta mistrovství České republiky v aerobiku. Představí se zde více než 800 závodníků a závodnic. Ti nejlepší na konci října změří své síly na světovém šampionátu ve Vídni. Záznam z dění na Podvinném Mlýnu vysílá ČT sport ve čtvrtek 6. října od 17:40.

Adéla Citová
Adéla Citová

Lítý boj na pódiu spolu svedou například Kristýna Zahradníčková, která obhajuje zlato v kategorii žen, a Adéla Citová, již je sice ve stejné kategorii nováček, přesto už čerstvá držitelka stříbrné medaile z posledního mistrovství Evropy.

Obě závodnice patří do stejného klubu a tréninky mají společné. "Jsme sice soupeřky, ale motivujeme se navzájem k lepším výkonům a dokonce si vzájemně říkáme chyby a snažíme si pomoct v různých prvcích," uvedla Kristýna Zahradníčková, která se, pokud počítáme i kadetskou a juniorskou kategorii, bude o zlato ucházet už posedmé.

V kategorii Fitness Step Grande se o titul poperou loňské mistryně z Oxygenu Příbram. Překvapit ovšem může také trio z Fitness studia Louny, které je pro letošní rok v jiném složení – jsou to loňské juniorské mistryně, které se poprvé utkají s konkurencí v dospělé kategorii.

V pátek probíhají základní kola, v sobotu je na programu semifinále pro všechny soutěžní a věkové kategorie a v neděli pořadatelé očekávají v hale na Podvinném Mlýnu velké finále za tradiční velké podpory fanoušků.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.