ČTsport

ČTsport
čtvrtek 15. listopadu 2018 Leopold

Na veslařském ME jsou ve finále Knapková i Synek

Velikost textu:

Sevilla (Španělsko) – Hned šest českých posádek bude startovat v nedělních finále na mistrovství Evropy ve veslování ve španělské Seville. O cenné kovy si to rozdají i skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková, kteří opanovali svoje semifinálové jízdy a patří k hlavním aspirantům na zisk zlatých medailí.

Radující se Miroslava Knapková
Radující se Miroslava Knapková

Díky výhře v opravách mezi šest nejlepších ve své disciplíně prošla i čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Ondřej Vetešník, Jan Vetešník a osmiveslice ve složení Matyáš Klang, Jakub Podrazil, David Jirka, Jan Pilc, Milan Doleček, Petr Melichar, Jakub Koloc, Kornel Altman a kormidelník Oldřich Hejdůšek.

Ve finále se představí i ženský dvojskif Lenka Antošová, Denisa Čvančarová a dvojka bez kormidelnice Kateřina Kopecká, Martina Stillerová.

Další čtyři posádky čeká start v B-finále. O 7. až 12. místo budou bojovat skifařka lehkých vah Daniela Nacházelová, dvojskif lehkých vah Markéta Pazderková, Tereza Šírerová, dvojskif Jan Andrle, Michal Plocek a párová čtyřka Petr Vitásek, Petr Ouředníček, Martin Basl, Adam Štěrbák.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.