ČTsport

ČTsport
středa 22. srpna 2018 Bohuslav

Marušková: Medaili v Londýně může získat dvacet lidí

Velikost textu:

Plzeň - Střelkyně Lenka Marušková je před olympijskými hrami v Londýně ve výborné formě. Stříbrná medailistka z olympijských Atén přidala ke dvěma třetím místům ve Světovém poháru medaile také na Velké ceně osvobození v Plzni.

Lenka Marušková
Lenka Marušková

Ještě pod rodným příjmením Hyková získala Lenka Marušková stříbrnou medaili na olympijských hrách v Aténách. A v Londýně by chtěla na tento úspěch navázat. "Kdyby přistála další medaile, tak bych se rozhodně nebránila. Vím, že jsem mezi těmi, které by měly na to postoupit do finále, jenže takových závodnic tam bude dvacet, takže to bude opravdu velká pranice," uvažuje česká olympionička.

Marušková už si olympijskou střelnici v Londýně vyzkoušela. Během úvodního podniku světového poháru získala dvě bronzové medaile. "Všechno jsem měla možnost si tam vyzkoušet a obě střelnice na mě působily velmi příjemně," libuje si Marušková, která rostoucí formu potvrdila během Velké Ceny osvobození v Plzni. Střelbu ze vzduchové pistole vyhrála, ve sportovní pistoli pak byla druhá.

přehrát video
Velká cena osvobození ve sportovní střelbě
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.