ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Češi se blýskli na Dolomitenmannu

Velikost textu:

Vídeň - Letošní populární Dolomitenmann, tradiční závod extrémních štafet v Rakousku, se českým reprezentantům vydařil. V kategorii profesionálů obsadili třetí místo a mezi amatéry dokonce vyhráli. Profesionální štafetu českého týmu Alpine Pro rozbíhal do dvou a půl kilometrové nadmořské výšky bronzový medailista z Vancouveru Jiří Magál, začal skvěle a ostatní pokračovali. Třeba paraglidista Jan Škrábálek. Oba se společně s kajakářem Mrůzkem a bikerem Novotným v cíli radovali ze třetího místa. Záznam letošního Dolomitenmanna sledujte v pátek od 22:30 na Čtyřce.

Dolomitenmann
Dolomitenmann

Ještě lépe si mezi amatéry vedl jiný český tým Odlo Gigasport, kajakář a bývalý olympionik Ondřej Raab byl nejlepší ve své kategorii, jeho týmový kolega biker Kristián Hynek pak svůj úsek vyhrál na celé čáře. Oba s kolegy Dlabajou a Vackem slavili vítězství.

"Kluci to parádně rozjeli, takže jsem to přebíral jako první v amatérské kategorii. Ležela na mně poměrně velká zodpovědnost, ale na druhou stranu jsem si věřil, že za mnou by snad neměl být žádný cyklistika, který by mohl jet rychleji než já," řekl nejlepší biker závodu Dolomitenmann 2011 Kristián Hynek.

přehrát video
Češi byli mezi amatéry nejlepší
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.