ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Populární australskou surfařku brutálně napadl mladý muž

Velikost textu:

Tweed Heads (Austrálie) - Věčně usměvavá australská surfařská ikona Stephanie Gilmoreová zažila ke konci roku velmi nepříjemné chvilky. Před svým domem v Tweed Heads ji totiž brutálním způsobem napadl mladý pachatel, který podle médií již několik dnů sportovkyni sledoval. Čtyřnásobná mistryně světa utrpěla při napadení železnou tyčí zlomeninu zápěstí, když se rukou začala bránit po prvním úderu do hlavy.

Stephanie Gilmoreová
Stephanie Gilmoreová
Otevřít galerii
 • Stephanie Gilmoreová zdroj: surftalking.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Stephanie Gilmoreová autor: ČT24, zdroj: surftalking.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Dvaadvacetileté populární a atraktivní sportovkyni s přezdívkou "Happy" přiběhli na pomoc sousedé, kterým se podařilo šestadvacetiletého pachatele zadržet do příjezdu policie. Svědek řekl listu Daily Telegraph, že mladík se před pondělním incidentem pohyboval v okolí domu častěji a podle všeho se jednalo o stalkera.

Gilmoreová teď bude muset jízdu na vlnách nějaký čas oželet. "Lékaři mi řekli, že šest týdnů nesmím na vodu. Tak dlouho musím ruku šetřit," řekla listu Sydney Morning Herald.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.