ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Přehled přímých přenosů

  • 21. 10. 14:40 | 12. kolo ČT sport
    Sparta Praha Sparta Praha - Kometa Brno Kometa Brno
    Tomáš Jílek a David Pospíšil
  • 21. 10. 17:00 | 12. kolo ČT sport
    HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec
    Michal Dusík a Petr Hubáček
  • 22. 10. 17:20 | První liga ČT sport
    Motor České Budějovice Motor České Budějovice - Dukla Jihlava Dukla Jihlava
    Tomáš Jílek a David Pospíšil
  • 23. 10. 17:20 | 24. kolo ČT sport
    Sparta Praha Sparta Praha - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov
    Robert Záruba a Milan Antoš
  • 28. 10. 16:00 | 14. kolo ČT sport
    Kometa Brno Kometa Brno - Piráti Chomutov Piráti Chomutov
    Tomáš Jílek a David Pospíšil
  • 30. 10. 17:00 | 15. kolo ČT sport
    Aukro Berani Zlín Aukro Berani Zlín - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov
    Ondřej Zamazal a Petr Hubáček
  • 4. 11. 17:00 | 17. kolo ČT sport
    Škoda Plzeň Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera
    Tomáš Jílek a Martin Procházka
  • 8. 11. 18:00 | Karjala Cup ČT sport
    Česko Česko - Švédsko Švédsko
    Robert Záruba a Petr Hubáček
  • 10. 11. 12:00 | Karjala Cup ČT sport
    Švédsko Švédsko - Rusko Rusko
    Robert Záruba a Petr Hubáček
  • 10. 11. 16:10 | Karjala Cup ČT2
    Finsko Finsko - Česko Česko
    Robert Záruba a Petr Hubáček
  • 11. 11. 12:10 | Karjala Cup ČT2
    Česko Česko - Rusko Rusko
    Robert Záruba a Petr Hubáček
  • 11. 11. 16:20 | Karjala Cup ČT sport
    Finsko Finsko - Švédsko Švédsko
    Robert Záruba a Petr Hubáček
  • 14. 11. 17:00 | 18. kolo ČT sport
    Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín Aukro Berani Zlín
    Ondřej Zamazal a David Pospíšil
  • 18. 11. 17:00 | 20. kolo ČT sport
    Dynamo Pardubice Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav
    Michal Dusík a Martin Procházka
  • 20. 11. 17:20 | 18. kolo ČT sport
    HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc HC Olomouc
    Robert Záruba a Petr Hubáček
  • 24. 11. 17:00 | První liga ČT sport
    VHK Robe Vsetín VHK Robe Vsetín - Dukla Jihlava Dukla Jihlava
    Michal Dusík a David Moravec
  • 25. 11. 17:00 | 22. kolo ČT sport
    HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov - Kometa Brno Kometa Brno
    Ondřej Zamazal a Milan Antoš
  • 27. 11. 17:20 | 18. kolo ČT sport
    Mountfield Hradec Králové Mountfield Hradec Králové - Oceláři Třinec Oceláři Třinec
    Michal Dusík a David Pospíšil

Skupiny

tým z skóre b
UruguayUruguay 3 5:0 9
RuskoRusko 3 8:4 6
Saúdská ArábieSaúdská Arábie 3 2:7 3
EgyptEgypt 3 2:6 0
b = body, z = zápasy

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.