ČTsport

ČTsport
středa 21. listopadu 2018 Albert
Skupina E

Tite před rozhodujícím zápasem: Neymar je v pořádku a musí mít volnost

Velikost textu:
aktualizováno 21. 6. 2018 21:17

Velký favorit klopýtl hned na úvod šampionátu a teď musí zabrat naplno. Brazilští fotbalisté remizovali se Švýcarskem a v pátek je čeká Kostarika. V médiích se objevily zprávy o tom, že největší hvězda týmu Neymar měl pohovor s trenérem Titem, který po něm údajně chtěl, aby nehrál tolik na sebe. Tite to ale popřel, stejně jako zdravotní problémy lídra týmu, jenž odkulhal z úterního tréninku, ale ve čtvrtek už bez problémů trénoval.

Zklamaný Neymar
Zklamaný Neymar

Kouč řekl, že když má v týmu fotbalového génia, tak by mu měl nechat volnost, a to také dělá. Neymar, který nedávno vyléčil zraněný kotník, nebyl v úvodním zápase na šampionátu očividně úplně ve své kůži a byl médii kritizován za sobeckou hru, jež mu ještě ke všemu nevycházela.

Trenér z toho ale nedělá vědu. "Je to evoluční proces," prohlásil Tite k útočníkově návratu na hřiště. "My jsme ho urychlili. Ale Neymar je zdravý. Nemá problém, žádný handicap," dodal.

Brazilský trenér také potvrdil, že cíl jeho týmu zůstává stejný – titul. "Kvůli tomu ale nehodlám ohrozit zdraví žádného hráče," tvrdil.

přehrát video
Neymar je v pohodě, s Brazilci trénoval

Tite počítá víceméně se stejnou sestavou jako proti Švýcarsku a věří, že mu hráči důvěru vrátí. "Musíme předvést dobrý fotbal a musíme vyhrát," konstatoval Tite. Tlak od fanoušků si uvědomuje, ale bere ho jako danou věc. "Očekávání našich fanoušků je velké, ale my se musíme koncentrovat jen na zápas," řekl.Zdroj: Daily Mail, dailymail.co.uk

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.