ČTsport

ČTsport
pondělí 23. července 2018 Libor

Čtvrtá Soukalová: Vydala jsem ze sebe i to, co ve mně nebylo

Velikost textu:

Oslo - Gabriela Soukalová si ze čtvrtého místa vrásky na čele nedělá, ba naopak. O umístění na "bedně" rozhodla, jak už to v biatlonu bývá, jedna chyba na střelnici. Radost ze čtvrté pozice měla i proto, že představuje velmi slibnou pozici do nedělního stíhacího závodu. Přímý přenos nabídne ČT sport a náš web od 16:00.

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová

Z umístění byla Soukalová opravdu nadšená. "Jsem hrozně ráda, že se to povedlo i při vrcholu sezony," zdůraznila s poukazem na vyrovnanost špičky.

Kdyby se Soukalová nemýlila, mohlo z toho být stříbro. "Kdyby... Takhle se o tom nedá přemýšlet, protože takových 'kdyby' byla spousta. Skoro celé startovní pole," řekla po závodu na Holmenkollenu.

přehrát video
Spokojená Soukalová: Na úvod to je skvělý umístění

Gabriela Soukalová o posledním kole:

 "Kdyby čeští diváci nefandili tak kvalitně, asi by mi to tak neběželo."

V cíli se usmívala a radovala z výsledku. Potěšila ji hlavně skutečnost, že ze sebe dokázala vymáčknout zbytky sil, tak jak si to přála po čtvrteční smíšené štafetě, v níž předvedla skvělý výkon.

"To se povedlo stoprocentně naplnit. Ještě mnohem víc. Zmáčkla jsem se a vydala ze sebe i to, co ve mně nebylo," pochvalovala si. "Snažila jsem se to nevzdávat ani metr a představila si všechny ty lidi v Česku, jak fandí a drží palce. Snažila jsem se kvůli nim za to brát, co mi nohy stačily," uvedla.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.