ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Když tahač přejede tahač – děsivá nehoda se šťastným koncem

Velikost textu:

Brasília - Piloti závodních tahačů musí být připraveni na různé události, ale na situaci, kterou přinesly závody v Brazílii, se jednoduše připravit nedá. Automobiloví andělé strážní létali hodně nízko. Nehody jsou součástí motoristického sportu, podobně jako například fauly hokeje. A brazilské závody tahačů jsou důkazem, že i s kamionem lze udělat bodyček.

Nehoda tahačů
Nehoda tahačů
Otevřít galerii
 • Nehoda tahačů autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Řidič tahačů Diumar Bueno zdraví po nehodě diváky autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Zatímco ve fotbale nebo v hokeji občas končí brutální fauly těžkými úrazy, v motorismu to platit nemusí. Přestože jeden ze závodníků se svým speciálem doslova najel na soupeře a oddělil jeho kabinu od podvozku, ani jednomu z pilotů se jako zázrakem nic vážného nestalo. Oba asi na tuto nehodu dlouho jen tak nezapomenou, zároveň si mohou říct, že se podruhé narodili.

Jeden z řidičů Diumar Bueno z nehody vyvázl bez sebemenšího poranění a ještě stačil pozdravit diváky. Jeho kolega Bruno Junqueira se ocitl v péči záchranářů. Po převozu do nemocnice však lékaři odhalili jen lehká zranění.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.