ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Pešek: Se sezonou jsem zatím spokojený

Velikost textu:

Praha - Možná až nad očekávání dobře si zatím v letošní sezoně vede český motocyklový reprezentant Lukáš Pešek. Třiadvacetiletý pilot je sice v průběžném pořadí mistrovství světa třídy do 250 ccm až dvanáctý, ale od pátého Itala Raffaela de Rosiho jej dělí jen sedm bodů. I díky tomu, že ze čtyř odjetých závodů byl dvakrát sedmý a i ve zbývajících startech bodoval.

Lukáš Pešek
Lukáš Pešek
Otevřít galerii
 • Lukáš Pešek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Lukáš Pešek autor: Šefr Igor, zdroj: AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/1/19/1870.jpg?1199804441

"V téhle chvíli jsem sám se sebou spokojený, je to pozitivní. Startovní pole je vyrovnané, což vidí všichni, kteří závody sledují. Chtěl bych stabilně bojovat do desátého místa, a to se mi víceméně daří," uvedl Pešek na dnešní tiskové konferenci.

Pražský rodák absolvuje ve dvěstěpadesátkách druhou sezonu a pokrok je prý znát. "Cítím, že je to lepší než loni, ale pořád to není ono," řekl člen Auto Kelly - CP Grand Prix Racing týmu. 

Kdy bude vše ideální, to momentálně netuší. "Kdybych věděl, kdy to bude dobré, tak to řeknu. Člověk se učí celý život a někdy mu to sedne, jindy ne. Fanoušci jsou snad spokojeni už teď. Nikdo nečekal, že se tam budu motat vepředu už teď. Ať vydrží," pousmál se Pešek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.