ČTsport

ČTsport
čtvrtek 15. listopadu 2018 Leopold

Japonec Haga byl nejrychlejší v závodech superbiků ve Valencii

Velikost textu:

Valencie - Ve dvou závodech mistrovství světa superbiků na okruhu ve Valencii dominoval Japonec Haga s ducati. V prvním měření sil do cíle dojel o více než tři a půl vteřiny před Italem Fabriziem se stejným strojem. Na třetí příčce se umístil Neukirchner na suzuki. Českému závodníkovi Jakubu Smržovi se nedařilo. První závod nedokončil a ve druhém dojel až čtrnáctý.

Japonský závodník Noriyuki Haga oslavuje triumf ve Valencii
Japonský závodník Noriyuki Haga oslavuje triumf ve Valencii
Otevřít galerii
 • Japonský závodník Noriyuki Haga oslavuje triumf ve Valencii autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Noriyuki Haga autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/782/78104.jpg?1238956485

Ve druhém závodě Japonec Haga své vítězství zopakoval. Tentokráte o více než pět sekund předjel Američana Spise na yamaze. Na čtrnáctém místě se umístil český závodník Smrž s téměř půlminutovou ztrátou na Japonce.

Po třech závodech seriálu MS vede japonský jezdec se 135 body a před druhým Američanem Spisem má pohodlný náskok 40 bodů. Na třetím místě se drží Němec Neukirchner.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.