ČTsport

ČTsport
úterý 17. července 2018 Martina

Lacko navzdory problémům s motorem v Mostě vyhrál

Velikost textu:

Most - Adam Lacko slavil navzdory problémům s motorem vítězství v závěrečné jízdě mistrovství Evropy tahačů v Mostě. Jezdci Buggyry začal agregát vynechávat tři zatáčky před cílem a v poslední zatáčce vypověděl službu úplně, díky dostatečnému náskoku ale projel setrvačností cílem na prvním místě.

přehrát video
Buggyra získala o víkendu v Mostě dvakrát double

Double Buggyry završil David Vršecký. Uhájil druhou příčku, i když se mu na záda tlačili Němec Jochen Hahn a lídr šampionátu Norbert Kiss z Maďarska. "Diváci nás, tak jako včera, hnali kupředu. Škoda problémů elektroniky v prvním závodě, ale teď jsme si to myslím důstojně vynahradili. Z Mostu mám kompletní sbírku pohárů, to je víc, než jsem před víkendem čekal," zhodnotil šestý podnik evropského šampionátu tahačů Lacko.

Bývalý dvojnásobný evropský šampion Vršecký, jenž se v Mostě vrátil po operaci kolena a v sobotu slavil jedno vítězství, se trápil s bolestmi. "Kdyby mi před víkendem někdo řekl, že to takhle dopadne, tak tomu nebudu věřit. Vždyť v dnešním prvním závodě mi na půl kola vypadlo koleno. Bolest to byla šílená, ale nemohl jsem přestat už kvůli fanouškům," řekl Vršecký.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.