ČTsport

ČTsport
středa 21. listopadu 2018 Albert

Hermannová se Slukovou prošly v Gstaadu do play-off

Velikost textu:
aktualizováno 11. 7. 2018 19:17

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková si na prestižním klání v Gstaadu zajistily postup do play-off. Druhý ženský pár Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová a české mužské jedničky Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem budou po porážce na úvod bojovat ve čtvrtek o udržení v turnaji.

Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová
Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová

Nasazené pětky Hermannová, Sluková ve Švýcarsku porazily 21:19 a 21:17 slovenskou dvojici Natália Dubovcová, Andrea Štrbová. "Mákly jsme si ale pořádně. Kouči na obou stranách museli z těch krásných zákroků a z množství chyb ve švýcarském zákeřném větru určitě chvílemi šedivět," uvedly české beachvolejbalistky.

O vítězství ve skupině E a tím i přímý postup do osmifinále se vítězky červnového turnaje v Ostravě utkají s americkou dvojicí Nicole Branaghová a trojnásobná olympijská šampionka Kerri Walshová Jenningsová.

Ve skupině B podlehly Kolocová s Kvapilovou 0:2 na sety domácímu duu Nina Betschartová, Tanja Hüberliová. Perušič se Schweinerem zase stejným skóre nestačili na Poláky Michala Bryla a Grzegorze Fijalka.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.