čtvrtek 21. června 2018 Alois
VOLEJBAL

Brno se loučí s Vyzývacím pohárem, Ravenně opět jasně podlehlo

Volejbalisté Brna podlehli v odvetě osmifinále Vyzývacího poháru Ravenně 0:3 a ze soutěže vypadli. Stejným výsledkem skončil i první duel před dvěma týdny v Itálii. Svěřenci trenéra Ondřeje Marka odehráli v Brně s momentálně devátým týmem italské série A vyrovnanou partii, nezvládli ale koncovky setů. Každou sadu prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 23:25, 27:29 a 23:25.

Volejbalisté Brna

Brňané v prvním setu jen dotahovali náskok soupeře, který těžil z přesnější hry na síti. Ve druhém dějství naopak udávali tempo. Před koncovkou měli už pětibodový náskok 22:17, ale v dramatickém závěru nevyužili dva setboly, stejný počet následně odvrátili.

"Navzdory prohře jsme odvedli velmi dobrý výkon. Proto mě mrzí, že se nám proti kvalitnímu týmu nepodařilo získat alespoň set," uvedl trenér Marek.