ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Bonnerová s Hermannovou skončily v Haagu deváté

Velikost textu:

Haag - Dělené deváté místo obsadily plážové volejbalistky Martina Bonnerová s Barborou Hermannovou na turnaji Světového okruhu v Haagu. Po dnešní prohře s Brazilkami Marií Clarou a Carol vyrovnaly svůj nejlepší výsledek na grandslamu.

Turnaj v Haagu
Turnaj v Haagu

České hráčky postoupily ze základní skupiny se dvěma výhrami a v prvním kole play off zdolaly slovenskou dvojici Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová 21:17 a 21:16. "Konečně se nám podařilo Slovenky porazit. Teď nás čeká nelehký soupeř, Brazilky skončily na předchozích grandslamech dvakrát na třetím místě. Bude to oříšek a my se jej pokusíme rozlousknout," napsaly české volejbalistky na Facebooku před bojem o účast ve čtvrtfinále.

S Marií Clarou a Carol prohrály 14:21 a 19:21. Deváté skončily Bonnerová s Hermannovou na grandslamu poprvé loni v Gstaadu. Letos vybojovaly stejné umístění na turnaji Světového okruhu nižší kategorie open v čínském Fu-čou. Letošní premiéru na Světovém okruhu si odbyli olympionici Přemysl Kubala a Petr Beneš, kteří po třech porážkách ve skupině obsadili dělené 25. místo.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.