ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan
MS V RAGBY

Na úvod šampionátu favorit nezaváhal. Anglie zdolala Fidži

Velikost textu:
aktualizováno 18. 9. 2015 22:52

Londýn - Na legendárním Twickenham Stadium se otevřely brány v pořadí 8. mistrovství světa v ragby, které hostí kolébka tohoto sportu, Anglie. Po zahajovacím ceremoniálu šampionátu následoval úvodní duel mistrovství, v němž se potkal domácí tým s výběrem Fidži. Hráči Albionu v utkání splnili úlohu favorita a porazili pošesté v řadě svého soupeře, tentokráte poměrem 35:11.

Utkání Anglie - Fidži
Utkání Anglie - Fidži

Hvězdou utkání byl domácí zadák Mike Brown, který hýřil aktivitou a byl za to odměněn položením dvou pětek. Dalších osm bodů přidal pro Anglii dvěma proměněnými trestnými kopy a jedním prokopem George Ford.

Celkově byla domácí ekipa lepší v mlýnech a přesnější v kopech. A pozornou obranou eliminovala hrozbu rychlých protiútoků ze strany Fidži.

V sobotu pokračuje šampionát hned čtyřmi zápasy. Měření sil ve skupině B mezi Jihoafrickou republikou a Japonskem odvysílá od 17:30 v přímém přenosu ČT sport a náš web.

přehrát video
Sestřih utkání Anglie - Fidži

Utkání Anglie-Fidži bylo počátkem šestitýdenního maratonu s porcí 48 zápasů. O turnaj je obrovský zájem, z celkového počtu 2,45 milionu lístků je již vyprodaná drtivá většina vstupenek.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.