ČTsport

ČTsport
úterý 17. července 2018 Martina

Z MS v ragby nabídne ČT sport porci 30 zápasů

Velikost textu:

Praha – Už v pátek začne ragbyové šílenství. V Anglii odstartuje osmé mistrovství světa a Česká televize bude potřetí v řadě u toho. ČT sport a náš web odvysílají 30 zápasů s komentářem Davida Kozohorského a Jiřího Štěpána. Od 18. září až do 31. října se určitě bude na co dívat. Úvodní duel Anglie s Fidži i se zahajovacím ceremoniálem sledujte v pátek od 20:00.

MS v ragby je třetí nejsilnější marketingovou značkou po letních olympijských hrách a MS ve fotbale. Turnaj v Anglii bude sportovní událostí tohoto roku. Hraje se na 13 stadionech a vzhledem k jejich velikosti se očekává, že padne návštěvnický rekord, který bude atakovat 2,5 milionu diváků. Bude se hrát kupříkladu ve Wembley, na olympijském stadionu v Londýně a především v Twickenhamu, svatyni světového ragby.

přehrát video
Premiéra ragby na olympijském stadionu v Londýně

Už dvakrát se televizní sledovanost celého programu pohybovala v úhrnu kolem čtyř miliard diváků. Signál poletí do 207 zemí. Stejně jako před čtyřmi lety budou pro ČT spolukomentovat funkcionář a trenér Marek Švíř a bývalý rozhodčí Jiří Štuksa.

Diváci ČT sport se mohou kromě přímých přenosů těšit i na týdenní padesátiminutové sumáře, krátké pořady o pravidlech ragby či na desetidílný seriál s bývalým ragbistou profesionálního týmu ve francouzském Oyonnax Miroslavem Němečkem, který bude vyprávět o hráčích, proti nimž v lize nastupoval.

Web ctsport.cz ve speciální rubrice nabídne kompletní informační servis, chybět nebudou sestřihy zápasů nebo vybrané klíčové momenty televizních utkání.

přehrát video
Jestřábí oko bude rozhodovat sporné momenty i v ragby
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.