Hraničtí dotahovali marně, Karviná vyhrála 26:24

Házenkáři Karviné si v předehrávce 2. kola spravili chuť po nečekaném klopýtnutí s Jičínem a porazili Hranice 26:24. Nejlepším střelcem byl karvinský Marek Monczka s 8 góly.

Sestřih utkání Karviná - Hranice s ohlasem

V úvodním víkendovém kole obhájci titulu z Karviné prohráli až v úplném závěru. Opakování se chtěli tentokrát proti Hranickým vyhnout a otěže utkání tak vzali už od prvních minut pevně do rukou. První půli vyhráli domácí o tři branky. V té druhé však Hranice dokázaly zabrat a k vyrovnání potřebovaly jen dvě trefy. Čas však stál proti nim.

"Když s Karvinou neproměníme tolik vyložených šancí a ztratíme tolik balonů, těžko můžeme vyhrát," řekl po utkání hranický Michal Jindrák.

Dohrávka druhého kola ligového ročníku je na programu o nadcházejícím víkendu.

Karviná - Hranice 26:24 (14:11)

Nejvíce branek: Monczka 8/1, Zbránek 4, Brůna 4/2 - Mlotek 7, Tůma a Indrák po 4.