Bronz slaví házenkáři Hranic, Karviná je opět čtvrtá

Karviná - Bronzové medaile v extralize házenkářů slaví Hranice, které čtvrtý zápas s Karvinou vyhrály až po dramatu v sedmimetrových hodech a sérii získaly 3:1. Cenného kovu se Hraničtí dočkali po roční pauze, Karviná naopak stejně jako loni v boji o třetí místo neuspěla.

Házenkáři Cementu zahájili sérii domácí porážkou, ale zaváhání hned napravili a o tomto víkendu dvakrát uspěli v Karviné. Dnes až po sedmičkách, neboť po 60 minutách byl stav nerozhodný 28:28 a po desetiminutovém prodloužení 31:31. V obou koncovkách přitom museli hosté dotahovat.

"Konec dobrý, všechno dobré. Jsme spokojení s bronzovou medailí," uvedl kouč předloňského vicemistra Hranic Libor Hrabal. "Utkání se dneska přelévalo ze strany na stranu, ustáli jsme hodně času v oslabení a zaplať pánbůh, že nám Magrla chytil jednu sedmičku," zmínil svého gólmana. V obou víkendových zápasech zase podržel hostující tým Magrlův kolega Kučerka.