Svět motorů

Pescara nedala Chrudimi šanci, český zástupce si zkomplikoval situaci

Druhé utkání už Chrudimi nevyšlo podle představ. Zástupci českého futsalového klubu nestačili na italskou Pescaru, které podlehli 0:3, a postup do Final Four se jim vzdálil. Tuzemští šampioni uzavřou skupinu proti Kajratu Almaty, který je na čele.

Futsalové utkání
zdroj: ČTK autor: Vostárek Josef

Chrudimskému týmu se vstup do zápasu vůbec nepovedl a už ve 24. sekundě inkasoval po Murilově střele. Domácí si pak vytvořili slibné šance, ale nedokázali překonat výborného brankáře Mammarellu, který zneškodnil i dva desetimetrové kopy Bagatiniho. A v 18. minutě zvýšil dalekonosnou ránou Bertoni.

Svěřenci Felipeho Condeho na italského soupeře nenašli recept ani ve druhé půli. Třetí gól Pescary padl ve 26. minutě, kdy Slováček po rohu nešťastně tečoval míč do vlastní branky. Chrudim nedokázala pozorného Mammarellu překonat ani při power-play.