ČTsport

ČTsport
pondělí 23. července 2018 Libor

Chrudim chce do elitní fáze Futsal Cupu, v cestě stojí APOEL nebo Targu

Velikost textu:

Chrudim - Futsalisté Chrudimi doma odehrají základní skupinu Futsal Cupu, ze které mohou podesáté za sebou postoupit do elitní fáze turnaje. Český mistr vyzve nejdříve Pinerolu Bratislava, ve středu se střetne s APOELem Nikósie a v pátek s rumunským celkem City'US Targu Mures. Přímý přenos duelu s Nikósií vysílá ČT sport a náš web od 19:05.

Chrudim před sezonou výrazně omladila kádr a odešlo hned šest brazilských futsalistů. Spolu s novými hráči přišel i trenér Felipe Conde, kterého v úterý proti Bratislavě čeká debut v evropských pohárech.

"Pro mě to bude nejdůležitější utkání, protože pokud se nám povede vstoupit do Main round vítězstvím, bude vše jednodušší a budeme mít další dva zápasy na zisk tří bodů," uvedl Brazilec Conde.

"Kdybych měl vybrat největšího konkurenta Chrudimi, vybral bych kyperský APOEL. Targu je také nesmírně kvalitní tým, mají zkušené hráče. Mám však informaci, že mužstvo taktéž doznalo výrazných změn, a je otázka, co to s ním udělá. My, Targu a APOEL bychom si to měli rozdat o dvě postupová místa," dodal kouč Chrudimi.

Program 6. skupiny:

Úterý 11. října:

16:30 City'US Targu Mures - APOEL Nikósie,

19:00 ERA-PACK Chrudim - Pinerola Bratislava.

Středa 12. října:

16:30 Pinerola Bratislava - City'US Targu Mures,

19:00 ERA-PACK Chrudim - APOEL Nikósie (ČT sport).

Pátek 14. října:

16:30 APOEL Nikósie - Pinerola Bratislava,

19:00 City'US Targu Mures - ERA-PACK Chrudim.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.