Futsalisté Teplic si poradili s Rigou

Teplice - Druhý zápas v premiérovém ročníku futsalového turnaje Konstantina Jeremenka mají za sebou hráči Teplic. Po úvodní překvapivé remíze s vítězem Ligy mistrů, kazašským Kairatem, porazili Rabu Riga 6:2.

Tepličtí futsalisté porazili Rigu

Futsalisté Rigy v Česku nikdy nehráli, a tak všichni s napětím očekávali, v jakém světle se představí na teplickém turnaji. První poločas byl vyrovnaný, víc šancí však měli domácí, kteří od čtvrté minuty vedli brankou Pinta.

Lotyšský mistr měl dost štěstí při bránění dalších šancí domácích a také při ojedinělé střele Sergejeva, takže do šaten se šlo za stavu 1:1. Druhá půle nabídla úplně jinou podívanou, Teplice si se soupeřem dělaly, co chtěly, a přidávaly gól za gólem. Nakonec i díky dvěma trefám Brazilce de Souzy porazily Teplice Rigu 6:2.