pátek 17. srpna 2018 Petra

Futsalisté Tanga zvítězili nad Benagem a snížili sérii

Zruč nad Sázavou - Semifinálová série nejvyšší futsalové soutěže mezi Benagem Zruč nad Sázavou a brněnským Tangem stále není rozhodnutá. Ve třetím vzájemném zápase zvítězilo Brno v prodloužení 5:4 a snížilo tak stav série na 1:2.

Sestřih utkání Zruč nad Sázavou - Tango Brno

Když hráči Zruče nad Sázavou odcházeli o poločase do kabin za stavu 2:0, zdálo se být o finalistovi rozhodnuto. Během úvodních sedmi minut druhého poločasu ale Tango Brno vyrovnalo. Ve 34. minutě se zásluhou Jana Havla dostali hosté dokonce do vedení.

Pár vteřin před koncem základní hrací doby ale srovnal skóre Marcel Rodek a vybojoval tak pro Benago prodloužení. V něm bylo úspěšnější Tango Brno, které nakonec porazilo Zruč nad Sázavou 5:4. Brněnský celek se tedy ještě se sezonou neloučí, další šanci sebrat Benagu mečbol v semifinálové sérii bude mít v pátek 10. května.

Zdroj: ČT sport