ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

České florbalistky v přípravě remizovaly se Slovenskem 6:6

Velikost textu:

Bratislava - České florbalistky remizovaly ve druhém přípravném utkání v Bratislavě se Slovenskem 6:6 a nenavázaly na sobotní vítězství 7:5. V šestém vzájemném souboji v historii Slovenky poprvé s českým týmem neprohrály. Týmu kouče Miroslava Janovského nestačilo ani vedení 6:3, které měl ještě v 58. minutě.

Česká reprezentantka Hana Sládečková
Česká reprezentantka Hana Sládečková

Tři góly českého týmu dala útočnice Romana Kiecková, která už v sobotu zaznamenala tři body za dvě trefy a jednu asistenci. Hattrick dovršila v 58. minutě.

Za 37 vteřin ale snížila na 4:6 Ferenčíková, v čase 59:45 se radovaly domácí hráčky po trefě Michaely Šponiarové a vteřinu před koncem v pokračující power play svou třetí trefou v utkání zajistila historický výsledek pro Slovensko Košturiaková.

Sezonu zakončí Češky příští týden na domácím turnaji Euro Floorball Tour v Olomouci, na kterém se od pátku do neděle utkají se Švýcarskem, Finskem a Švédskem.

Přípravný zápas florbalistek v Bratislavě:

Slovensko - ČR 6:6 (0:1, 2:3, 4:2)

Branky a nahrávky: 23. Košturiaková, 31. Košturiaková (Cupráková), 57. K. Hudáková (P. Hudáková), 58. Ferenčíková (K. Hudáková), 60. M. Šponiarová, 60. Košturiaková (Ďuríková) - 17. Kapcová (Řepková), 25. Kiecková (Enenkelová), 33. Zittová, 37. Řepková (Kapcová), 49. Kiecková (A. Bočanová), 58. Kiecková (A. Bočanová). Rozhodčí: Kelemen, Liebe (oba Maď.). Vyloučení: 2:1. Bez využití.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.