Střešovice těsně zdolaly ve šlágru kola Boleslav

Praha - Florbalisté Tatranu Střešovice zdolali ve šlágru 7. kola extraligy Mladou Boleslav 5:4 a unikli jí v čele tabulky na rozdíl tří bodů. Pražané v souboji celků, které v dosavadních pěti duelech ještě neztratily ani bod, vedli po dvou třetinách už 5:1 a přes finiš soupeře vítězství udrželi.

"Bylo to z naší strany hezky vybojované utkání. Děkujeme soupeři za super zápas," řekl webu České florbalové unie trenér Střešovic Jiří Jakoubek. "Těžko můžeme porazit Tatran, když dvě třetiny nejsme schopni dát gól při hře pět na pět. Děkuju klukům za srdíčko ve třetí třetině. Chybělo jen málo, abychom Tatran dotáhli," uvedl kouč Mladé Boleslavi Tomáš Janeček.

Stejně jako Mladá Boleslav ztrácejí tři body na lídra i třetí Otrokovice, které mají ale na kontě už sedm utkání. Panthers utrpěli debakl na hřišti Chodova 3:11.

Sestřih florbalu Střešovice - Mladá Boleslav

JM Chodov - Panthers Otrokovice 11:3 (2:0, 3:1, 6:2)

Branky: 4., 36. a 51. Ondrušek, 11. a 42. Mikeš, 32. a 51. Pražák, 54. a 57. Kotlas, 27. Bouša, 53. Jendrišák - 35. Uhrinovský, 49. M. Krkoška, 56. Ťopek.

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 4:3 po sam. nájezdech (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)

Branky: 24. Bauer, 33. Sládeček, 54. Coufal, rozhodující sam. nájezd Juhaňák - 7. Zapletal, 12. Bagin, 50. Kopecký.

FBC Liberec - Sparta Praha 3:8 (0:1, 1:1, 2:6)

Branky: 25. J. Krupička, 51. Valeš, 59. Hůza - 50. a 55. Strachota, 15. Marvánek, 23. Svatoš, 41. Marek, 44. Časar, 51. Denemark, 59. Duchek.

Tatran Střešovice - Mladá Boleslav 5:4 (3:0, 2:1, 0:3)

Branky: 8. Riebauer, 13. M. Vávra, 17. Fridrich, 37. Gruber, 38. Hartman - 22. Fojta, 48. Tomáš Chroust, 51. Tadeáš Chroust, 55. Curney.