ČTsport

ČTsport
pondělí 24. září 2018 Jaromír
florbal

Chodov v Chomutově zdolal Tatran

Velikost textu:
aktualizováno 15. 11. 2012 22:21

Praha – V rámci propagace florbalu mimo extraligová města zavítalo atraktivní střetnutí prvního Chodova s druhým Tatranem do Chomutova a na severu Čech se měli diváci opravdu na co dívat. Vyprodaná chomutovská hala sledovala přestřelku, která za stavu 7:7 šla do prodloužení. Ačkoliv konci základní hrací doby dominoval Tatran, v nastavení se nakonec radoval dosud neporažený chodovský celek a navýšil svůj náskok na čele tabulky.


Zápas rozhodl v čase 63:18 nejproduktivnější hráč soutěže Matěj Jendrišák, který si v utkání připsal dvě trefy a jednu asistenci. Ještě lepší bilanci měl jeho spoluhráč Ondřej Mikeš, jenž zaznamenal hattrick a jednu přihrávku.

Chodov v poslední třetině díky třetí trefě Mikeše a gólu Jendrišáka unikl na 7:5. Tomáš Vávra s Deutschem ztrátu smazali a po výhře v běžné hrací době sahal Tatran, Chodov však podržel gólman Barák. "Byla to skvělá akce. Děkujeme všem divákům, kteří přišli. Tohle byla reklama na florbal. Se štěstím jsme vyhráli v prodloužení," řekl trenér Chodova Karel Myšák. "Byl to divácky velice atraktivní zápas se šťastným koncem pro Chodov," podotkl trenér Střešovic Jan Zahalka.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.