MS smíšených dvojic 2024 Švédsko

Satoranský pomohl k výhře Washingtonu v New Yorku pěti asistencemi

Tentokrát bez bodu a Tomáš Satoranský pouze nahrával. Washington v přípravě na novou sezonu basketbalové NBA vyhrál podruhé za sebou. Uspěl v New Yorku 110:98 a oplatil soupeři prohru z prodloužení z prvního zápasu. Český reprezentant za Wizards odehrál 20 minut a přispěl pěti asistencemi a dvěma doskoky.

Tomáš Satoranský
zdroj: ČTK/AP/ autor: Duane Burleson

Washingtonu dobře zahrála základní pětka, v níž tentokrát chyběl Markieff Morris a šanci dostala letní posila Jeff Green. A s 16 body byl druhým nejlepším střelcem týmu po Bradley Bealovi (20).

Už v první čtvrtině si Washington vypracoval vedení o 11 bodů, ve třetí části ho navýšil až na 23 bodů a udržel ho, i když lavička Wizards se nechala mírně přehrát soupeřem. Satoranský se pokusil o tři střely, z toho dvě za tři body, ale pokaždé minul. Dobře však tvořil hru pro spoluhráče a připravoval jim snadné koše.