ČEZ Extraliga 2023/2024

Satoranský přispěl v přípravě šesti body k výhře Wizards nad Philadelphií

Washington - Tomáš Satoranský přispěl v přípravném utkání na sezonu NBA šesti body k výhře Washingtonu nad Philadelphií 100:79. Čtyřiadvacetiletý rozehrávač Wizards odehrál pouze dvanáct minut, nejméně ze čtyř startů v přípravě.

Tomáš Satoranský
zdroj: AP autor: Nick Wass

Český nováček Satoranský proměnil oba své pokusy o koš ze hry a proměnil dva ze čtyř trestných hodů. K tomu si připsal dva defenzivní doskoky. Nejlepším střelcem utkání byl Satoranského spoluhráč Bradley Beal s 22 body.

Nepříjemností pro Washington je zranění Otta Portera, který si na konci prvního poločasu poranil žebra po pádu v souboji s Joelem Embiidem a do utkání se už nevrátil. Centr Sixers Embiid si v utkání připsal double-double za 11 bodů a 12 doskoků.

Wizards mají po čtyřech přípravných duelech vyrovnanou bilanci dvou proher a dvou výher, které zaznamenali pokaždé proti Sixers. Další zápas hraje Washington v sobotu v Sacramentu.