ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Volejbalisté i podruhé v přípravě porazili Čínu 3:0

Velikost textu:

Praha - Čeští volejbalisté zvítězili v přípravě na kvalifikaci mistrovství světa nad omlazeným výběrem Číny i podruhé 3:0. Svěřenci trenéra Zdeňka Haníka dnes v hale pražské Slavie zopakovali čtvrteční výsledek z Teplic, třetí vzájemné utkání je na programu v sobotu za zavřenými dveřmi v Nymburku. Podobně jako ve čtvrtek přitom začal lépe asijský tým, který v prvním setu vedl až o pět bodů, dlouhou koncovku však zvládli Češi. Ti už pak nepustili otěže zápasu z rukou.

Čeští volejbalisté
Čeští volejbalisté
Otevřít galerii
 • Čeští volejbalisté autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/9/866/86588.jpg?1242471975
 • Lukáš Ticháček autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Trenér Haník byl spokojen, že soupeř donutil jeho výběr k maximálnímu výkonu. "Jakmile by to tak nebylo, oni by vystrčili růžky a začali by hrát rychle. Dneska se nám nedařil servis, ale zase jsme se zlepšili v poli," řekl reprezentační trenér.

Nahrávač Lukáš Ticháček nastoupil za národní mužstvo poprvé po zisku dalšího německého titulu s Friedrichshafenem. "Výsledek byl jednoznačný, ale ta hra, co předvádíme, ještě není úplně košer. Musíme se zase po těch pár měsících oťukat, vyhovět si. Co mě ale mrzí, jsou individuální chyby, nedali jsme hlavně spoustu podání," poznamenal Ticháček.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.