Dukla přijela do Jičína, odváží první výhru a plný počet bodů

Třetí kolo nejvyšší házenkářské soutěže začalo. Na půdě Jičína se představila pražská Dukla, které se zatím v sezoně příliš nedařilo a stále čekala na první vítězství. Vše se změnilo na východě Čech. Ve velmi těsném duelu nakonec hosté zvítězili 23:22.

Jičínští házenkáři doma prohráli s Duklou

Dukla dlouho kontrolovala zápas. Po gólu Vojtěcha Patzela vedli hosté patnáct minut před koncem o čtyři góly, jenže domácím se rozchytal střídající brankář Machalický, který dokončil utkání s 56% úspěšností zásahů.

Když Libor Horut na začátku 55. minuty ze sedmimetrového hodu poprvé v utkání vyrovnal, zdálo se, že se Jičínu podaří obrat. Poté ale Votějch Patzel přidal další dva góly hostů a Dukla dobrým blokem v závěrečných vteřinách ubránila těsně vítězství 23:22.