středa 26. září 2018 Andrea
Malý fotbal

Olomouc uspěla proti Příbrami a v superlize je třetí

aktualizováno 22. 5. 2018 21:43

Olomouc se snaží dohnat nevydařený start do soutěže, před dohrávkou jedenáctého kola superligy malého fotbalu byla až šestá. Proti poslední Příbrami ale Hanáci potvrdili vzestup formy. Domácí totiž porazili Příbram 4:1 a poskočili na třetí místo tabulky.

Olomouc v superlize přehrála Příbram

Do dvoubrankového vedení se dostali zásluhou rychlosti po vhazování, v šesté minutě hlavičkoval do sítě Jan Tögel, o pár minut později ho napodobil Pavel Kryl, který se trefil počtvrté v sezoně.

Příbram skóre otočit nedokázala, naopak Petr Kobylík s přispěním teče bránícího hráče ještě v první půli přidal třetí gól Olomouce a po další střele ze střední vzdálenosti po změně stran podruhé v utkání uspěl Tögel. Hosté už jen korigovali, prosadil se Jakub Tošovský.