Cyklotoulky

Cleveland po šesté v řadě vítězil v NBA

New York - Clevelandští basketbalisté pokračují ve své vítězném tažení v zámořské NBA už šestý zápasem. Ve čtvrtek na domácí palubovce porazili 110:99 Denver, k čemuž jim pomohla především zlepšená obrana ve druhé polovině utkání.

Basketbal - NBA
zdroj: AP

V úvodních dvou čtvrtinách hráči Cavaliers dovolili soupeři 61 bodů a trenéra Mika Browna to rozčílilo natolik, že jim o přestávce v šatně pouštěl záznamy nejhorších obranných zákroků z první půle. Po změně stran Cleveland inkasoval jen 38 bodů a udržel domácí neporazitelnost.

Detroit se podruhé od příchodu Allena Iversona radoval z vítězství, vyhrál 107:102 na palubovce Golden State. Iverson k tomu v utkání plném nepřesností přispěl 23 body.

Výsledky:

Cleveland - Denver 110:99, Golden State - Detroit 102:107, Chicago - Dallas 98:91.