ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois
Český pohár baseballistů

Třebíč vzdorovala, domácí pohár baseballistů ale ovládli favorizovaní Draci Brno

Velikost textu:
aktualizováno 19. 7. 2017 22:46

Třebíč – Nebyla to tak jednoznačná podívaná, jak papírové předpoklady předpovídaly, finále Českého poháru baseballistů přesto ovládl jasný favorit. Hráči Draků Brno porazili v rozhodujícím duelu Třebíč na jejím stadionu 3:2 a pohár ovládli pošestnácté v historii.

Radost Draků Brno
Radost Draků Brno

Na jedné straně nováček extraligy, který nejvyšší soutěž hraje vůbec poprvé. Na té druhé nejúspěšnější český tým. Tak vypadalo rozložení sil v pohárovém finále mezi domácí Třebíčí a Brnem.

Domácí Nuclears přesto s obrovským favoritem dlouho drželi krok a vyrovnaný stav 0:0. Brňané se do vedení dostali až v šesté směně díky dvěma bodům, ke kterým následně přidali i třetí.

Ten se nakonec ukázal jako vítězství. V osmé směně Třebíč dokázala snížit na rozdíl jednoho bodu, který však už získat nedokázala. Z šestnáctého triumfu se tak mohli radovat Draci, kteří letos usilují o domácí double.

"Nebylo to jednoduché. Kluci z Třebíče odehráli výborný zápas. Byl to vyrovnaný boj," zhnodnotil utkání po triumfu nadhazovač Brňanů Martin Schneider, který ocenil i výbornou atmosféru na stadionu.

přehrát video
Draci Brno ovládli Český pohár baseballistů
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.